?

Log in

No account? Create an account

Попередній запис | Наступний запис

ОБЕРСЛЕМ: deadline 20.11.2007

Перший Відкритий Чемпіонат України зі Слему


1. Оберслем є квінтесенцією всеукраїнської слем-революції, проводиться з метою поширення слем-руху, привнесення в нього свіжої крові шляхом набору нових добровольців для безкомпромісної боротьби за культурну бадьорість та вогняний ренесанс українського літературного авангарду.

2. Ініціаторами Оберслему є фестиваль «Харківська Барикада», МО «Остання Барикада» (www.ostbar.com.ua), журнал культурного спротиву «ШО»(www.sho.kiev.ua), філософське порно-видання про сучасне мистецтво «ПРОЗА» (www.proza.com.ua) та художня партія «Качиний Рейх» (www.avangard3.com).

3. Оберслем складається з двох частин – відбіркової та фінальної:

• У відбірковій частині Оберслему може взяти участь будь-яка особа, котра написала щонайменше три литературні тексти. Для участі в Оберслемі потрібно вислати три окремі тексти (обсяг кожного – не більше 3000 знаків) за електронною адресою (oberslam@gmail.com). Формат надісланого: *.txt, *.doc, *.rtf або *.mp3 (тексти в аудіоформаті). Фінальний термін подання текстів: 20 листопада 2007 року.
• Оберслем є воістину відкритим змаганням слемерів і не має жодних національних, релігійних, ідеологічних, расових, сексуальних, стилістичних, вікових та геокультурних обмежень.
• Журі (Верховний Комітет Відбору та Фільтрації) відбіркової частини Оберслему складається з трьох осіб – Анатолія Ульянова (арт-критик, слем-майстер, головний редактор інтернет-видання «ПРОЗА»), Сергія Жадана (поет) та Олександра Кабанова (поет, головний редактор журналу «ШО»).
• 30-го листопада журі відбіркової частини Оберслему урочисто оголосить імена 20-и слемерів, котрі візьмуть участь у фінальній частині Оберслему.
• Щоби уникнути тиску на оргкомітет чи підкупу членів журі, рішення відносно кожного з переможців відбіркової частини має прийматись одноголосно.
• Щоби уникнути небажаних іміджевих наслідків, журі зобов’язується не розголошувати імена учасників, котрі взяли участь у відбірковій частині Оберслему, але не пройшли до фіналу.
• Фінал Оберслему пройде в історичній столиці українського авангарду – Харкові, 7-го грудня 2007 року під час фестивалю «Харківська Барикада».
• Правила та положення фінальної частини Оберслему будуть оголошені пізніше.

4. Організатори планують проводити Оберслем щорічно в якості верховного чемпіонату України з поетичного слему.